Ровно
Выбрать другой регион:
Всего объявлений 91  сегодня 0
на проверке у администратора 0
Каталог
Реклама
Разместить объявление
Новые автомобили
Частные объявления
Автосалоны
Автомагазины
Автосервисы
Акции
Мы в социальных сетях
Наши друзья
Бензовозы и топливо
Тюнинг джипов
ПОКУПАЙ и ПОЛУЧАЙ СКИДКУ - 2%
СТО RENAULT COMFORT SERVISE
Автопоиск Украины

Нордик Моторс

Адрес: м. Рівне, ул. Киевская 101 а
Тел.: (0362) 64-20-83
Факс.: (0362) 64-20-85
Время работы: вт-сб: 9.00-18.00
Контактное лицо: Отдел продаж
E-mail: salers@nordicmotors.com.ua
WEB: http://nordic.volvocarsdealer.com/
Перечень марок: Volvo
Прайс-лист: Отсутствует


Автосалон «Нордік Моторс» було відкрито в 2008 році. З 2008 року компанія є офіційним дилером Volvo в Рівненській області в розрізі продажу, гарантійного та після продажного обслуговування автомобілів Volvo.
За 5 років своєї роботи компанія «Нордік Моторс» довела, що гідна представляти на українському ринку автомобільні бренди преміум сегменту. Автосалон «Нордік Моторс» завоював повагу і довіру своїх клієнтів, завдяки наданню повного спектру послуг, пов'язаних як з продажем, так і з після продажним обслуговуванням автомобілів Volvo на високому професійному рівні. 
Автоцентр «Нордік Моторс» побудований та оформлений відповідно до корпоративних вимог компанії Volvo. Компанія пропонує повний модельний ряд автомобілів Volvo, а також фірмові аксесуари. Сертифікована за всіма міжнародними стандартами сервісна станція на 5-ть робочих постів з постом авто мийки пропонує власникам автомобілів Volvo повний спектр послуг по гарантійному та сервісному обслуговуванню автомобілів Volvo, в тому числі послугу по відновлювальному ремонту автомобіля після ДТП.
В салоні «Нордік Моторс» Вас зустрінуть високопрофесійні консультанти, які нададуть вичерпну інформацію про будь-яку комплектацію та технічну характеристику вподобаного Вам автомобіля Volvo, дадуть рекомендації і допоможуть зробити вибір моделі автомобіля, яка підійде саме Вам. Всі працівники підприємства, від керівників відділів до механіків СТО, регулярно проходять спеціалізовані тренінги, які проводяться представництвами автомобільних компаній, які довірили нам право представляти їх інтереси на українському ринку.
Комфортний автосалон та сучасне СТО Автоцентру «Нордік Моторс» , а також високо-кваліфікований персонал, дозволяють нам з впевненістю говорити про найвищу якість наданих нами послуг.
Всі клієнти автосалону «Нордік Моторс» та бренда Volvo завжди отримують гарантію найвищого рівня всіх наданих послуг, гарантію безпеки, надійності і комфорту на дорозі.

Чекаємо на Вас у нашому автосалоні!

Сервісна станція Вольво у Рівному

Нордик Моторс
Нордик Моторс

 

Всего просмотров: 35661
Просмотров сегодня: 1
Версия для печати
Ваше имя:
Введите код:
Текст комментария:
Отзывов нет

Автобазар Ровно > Автосалоны
© 2007-2022 UAvto
Проект компании UAvto.com.ua
Администрация сайта не несет ответственности
за содержание информации, оставленной пользователями сайта.
Создание сайта
студия веб дизайна
Создание сайта студия веб дизайна de LUXE